Kniha návštěv

Datum 16.12.2012
Vložil Zdeněk al. Dušan Pálka ( heligonista)
Titulek parádní stránky

Zdravím tě Honzo. Mě už nemůžeš znát, ale sloužil jsem u hudby PS v Březové 1966-67. Krásné to chvíle které jsem tam prožil. Tam byla opravdu vynikajicí parta muzikantů. Do dneška na to rád vzpomínám a Kdyby se snad podařilo se kontaktovat s někerými kamarády ( Fr. Schneidr, Jarda Louda, Vašek Fišnar či jiní) byl bych nesmírně rád. Díky za to.

Datum 08.12.2012
Vložil DUŠAN SEDLÁČEK
Titulek ÚŽASNÉ SETKÁNÍ

VITAJ HONZO...SETKÁNÍ BYLO OPRAVDU SUPER..TĚCH 30 LET CO JSME SE NEVIDĚLI JE OPRAVDU MNOHO..JE POTŘEBA TAKÉ SETKÁNÍ DĚLAT ASPON PO 5 LETECH.TO VÍŠ ROKY JSOU TADY. NA DALŠÍM SETKÁNÍ ...VĚŘÍM ŽE SI POŘÁDNĚ ,,O Ž E R E M E , DRŽKY A TAKY ZAZPÍVÁME NĚJAKÉ TY NAŠE SLOVÁCKÉ I ČESKÉ PÍSNIČKY..MĚJTE SE TAM VŠICHNI MOC DOBŘE..DO NOVÉHO ROKU V Š E M PŘEJI HODNĚ ZDRAVÍ A OPRAVDU SE TĚŠÍM NA DALŠÍ SHLEDÁNÍ...LOUČÍM SE S POZDRAVEM HUDBOU ZA MÍR ČEST S ÚCTOU DUŠAN SEDLÁČEK ZLÍN

Datum 11.11.2012
Vložil Ivo Ryba
Titulek Řidič hudby PS

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat zdejších pamětníků-znalců historie hudby PS-Bylo podobných těles v 50tých letech více nebo jen tohle? Zajímá mě to protože můj otec asi v.r. 53-54 dělak jako vzs. řidiče hudbě PS a prý jezdily hrávat i po rotách; měl tehdy ještě ten starý malý autobus-nevím už to označení ale pro připodobnění asi něco takového jako byl v díle Vyznavači ohně seriálu Major Zeman jak tam na konci hoří. Na vojně byl -Újezd Svatého Kříže-autoškola Sušice-Praha Vršovice-pak snad Děčín ale to už nevím přesně. Díky za př.info.

Datum 10.10.2012
Vložil Pohranicnik@bloguje.cz
Titulek Dobře udělané web stránky.

Díky za tenhle web. Konečně jsem se dozvěděl detaily o historii i samotné existenci Hudby PS.
Dovolil jsem si,jako bývalý pohraničník z prvního sledu (pohraniční rota Trojmezí 1985-1991) a tvůrce webu POHRANIČNÍK použít info z těchto www stránek pro článek na weblogu POHRANIČNÍK https://pohranicnik.blogspot.cz/

Děkuji.
S pozdravem - Zdeněk

Pohranicnik@bloguje.cz

Datum 02.09.2012
Vložil Josef Vráblík
Titulek Pozdrav s poděkováním

Zdravím tímto všechny peesácké muzikanty a zároveň se obracím s poděkováním k tobě,milý Honzo,jelikož jsi určitě rozechvěl nejedno stárnoucí muzikantské srdíčko.Zároveň s politováním musím oznámit,že se nemohu zúčastnit onoho setkání.Na vysvětlenou- pracuji stále ve školství,a tak jsem dva měsíce prázdnin trávil mimo své bydliště i bez internetu.Zpráva mne zastihla po mém návratu teprve nyní.No a v uvedeném termínu mám již delší dobu nasmlouvané akce.Nicméně jsem potěšen a věřím,že na příští sraz se dostavím a spolu zavzpomínáme.Ještě jednou všechny moc a moc zdravíma budu se těšit na další kontakt.

zdraví Josef Vráblík -tenor 1969-1977

Datum 28.08.2012
Vložil Karel Vičan
Titulek zuspr.vican@seznam.cz

Díky za krásnou vzpomínku na společné muzicírování v letech 1979-1981
a těším se na společné setkání po dlouhých desítkách let.
Honzo, zachránils kus historie.......

Datum 11.07.2012
Vložil Ervín
Titulek Moc jsem se pobavil

Hodně povedené Jeníku.Přeji ti hodně zdravíčka, čus možná v srpnu

Datum 02.07.2012
Vložil Standa Vlk
Titulek nostalgická vzpomínka

Ahoj Honzo, jenom krátce, protože bych opakoval slova předchozí chvály. Je to moc pěkný. Těším se na sraz.

Datum 06.06.2012
Vložil Karel Těžký
Titulek Krásné vzpomínky

Nazdar kamarádi, v dnešní době je potřeba co nejvíce pohodových vzpomínek a toto, co Honza vytvořil, je opravdu bezva vzpruha. Taky něco pošlu.
A Honzo, hral jsem 78 - 80. To bylo v minulém století:)

Datum 27.04.2012
Vložil Míla Šprengr
Titulek Skvělá práce

Ikdyž jsem byl jako voják základní služby, tak moc rád vzpomínám na chvíle, která jsem tu prožil. Moc pěkné a poslal jsem tam pár fotek co jsem byl s kukama v letech 1989-1991. Jinak moc krásné stránky!!!!!!

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode